LifeCell


1 Kutu Satın Al - 69.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 129.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 189.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

LifeCell Krem Nedir?

Son zamanların en çok satılan ürünlerinden olan LifeCell Krem, bayanların tercih ettiği anti yaşlandırıcı bir kredimdir. Cilt yüzeyindeki yaşlanma etkilerini geciktiren bu krem, kozmetik cerrahi gerektirmeden sonuca ulaştırmaktadır. Ayrıca göz altında bulunan koyu daireler de LifeCell krem sayesinde ortadan kaldırılabilir.

Kadınların en çok şikayet ettiği durumlardan biri olan yaşlanma belirtileri, psikolojik sorunlara da neden olmaktadır. Oysa bu krem sayesinde çok kısa sürede ortadan kaldırabileceğiniz yaşlanma belirtileriyle beraber farklı sorunlara da anlık çözüm bulabilirsiniz. Fiyatı uygun olan ve kullanıcı yorumlarıyla da desteklenen kremin, herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bu özellikleri sayesinde sitemizden kısa sürede sipariş edebileceğiniz kremi, kullanım talimatlarına göre cildinize uygulamanız yeterlidir.

LifeCell Krem Ne İşe Yarar?

Başta kırışıklıklar olmak üzere yaşlanma etkilerini geciktiren bu ürün, botoks ihtiyacını da gidermektedir. Yaş kaynaklı lekeri, sarkan deriyi ve göz altındaki koyu cilt lekelerini ortadan kaldırmaya yarayan bu krem sayesinde ameliyatsız bir gençleşme sağlayabilirsiniz. Günümüzde LifeCell Krem ne işe yarar sorusuyla ilgili olarak ayrıca yaşa bağlı lekelerde kullanılabilmektedir.

Göz altı morluklarına yardımcı olan LifeCell krem;

  • Dudak çevresinde etkilidir.
  • Nemlendirici bir özelliğe sahiptir.
  • Kolajen takviyesi olarak tercih edilebilir.
  • Ciltte gerginlik sağlar.
  • Anında botoks etkisi yaratır.
  • Yaşa bağlı olarak meydana gelen lekelerde kullanılır.

Bu kremi göz, dudak, yüz, boyun ve dekolte bölgesinde kullanabilirsiniz. Son derece faydalı olan kremin, bayanlar için son zamanlarda vazgeçilemez bir ürün olduğunu da söyleyebiliriz. Çünkü sitemiz üzerinden sipariş veren kişi sayısının artması, ürünün ne kadar etkili olduğunu da göstermektedir.

LifeCell Krem İçeriğinde Neler Var?

Kremin içeriğinde bulunan etken maddeler tamamen bitkiseldir. Bu kapsamda Peg 40, İmidazolidinyl Urea, Dioxide, Stearic Acid, Gluconate ve Diisopropyl Dimer Dilinoleate gibi içeriklerle desteklenmektedir. Haliyle LifeCell Krem içeriğinde neler var sorusuyla ilgili olarak sitemizden de aklınıza takılan tüm sorular için anında yanıt bulabilirsiniz.

Peg 40: Hint yağı olarak bilinen Peg 40, %100 konsantrasyon için kullanılmaktadır. Hidrojene Hit yağı ayrıca cilt yüzeyi için oldukça yararlıdır.

İmidazolidinyl Urea: Kozmetik ve bakım ürünlerinde kullanılan İmidazolidinyl Urea, etkili bir cilt bakımı için tercih edilmektedir. LifeCell krem içeriğinde de yer aldığı için faydalı olduğunu söylemekte yarar var.

Dioxide: Titanyum Dioksit olarak bilinen Dioxide, kozmetik ürünlerde tercih edilmektedir. Asıl görevi, nemi tutmaktır.

Stearic Acid: Doymuş bir yağ asidi olan Stearic asit, cilt bakım uygulamalarında tercih edilir. Nem tutucu olması sayesinde pek çok kozmetik üründe yer almaktadır.

Gluconate: Yine cilt yüzeyinde daha sade bir görünüm elde etmek amacıyla kozmetik ürünlerin içeriğinde yer almaktadır. LifeCell kremde de bol miktarda bulunmaktadır.

LifeCell Krem Nasıl Kullanılır?

Pratik bir şekilde kullanabileceğiniz bu ürün sabah ve akşam olmak üzere 2 defa cilt yüzeyine sürülmelidir. Oldukça yoğun bir kıvama sahip olduğu için az miktarda sürmeniz yeterlidir. Temiz cilde uygulanması gereken LifeCell Krem nasıl kullanılır sorusuyla ilgili olarak, kısa sürede etkisini göstereceğini söyleyebiliriz. Sitemiz üzerinden sipariş vererek oldukça uygun fiyatlarla ürüne sahip olabilirsiniz.

Ürünün aşırı miktarda kullanılması, cilt yüzeyinde tahrişe neden olabilir. Bu yüzden sizlerle paylaşacağımız kullanım kılavuzuna göre hareket etmenizi öneriyoruz. Bayanların çok daha sade ve parlak bir cilde ulaşması için üretilen LifeCell krem, herhangi bir kimyasal içerikle desteklenmemektedir. Ayrıca kremi kullanırken saç çizgisinden başlayarak yüz bölgesinin tamamını kapsayacak şekilde parmak uçlarınızla sürebilirsiniz.

LifeCell Krem Kullanıcı Yorumları

Bayanların cilt sorunları için tercih ettiği LifeCell Krem kullanıcı yorumları ile desteklenmektedir. Yazımızı devamında ürünü kullanan bayanların ne tür sonuçlarla karşılaştığını görebilirsiniz.

Hande F*

Göz altı çevresinde siyah noktalar oluşuyordu. Cerrahi işleme gerek kalmadan bir seçim yapmak zorundaydım. Ben de bu kremi sipariş ettim. Etkisini görünce her gün kullanmaya başladım. Artık göz altlarımda siyah noktalar yok.

Gamze G*

Alın bölgemdeki kırışıklıklar beni çok huzursuz etmeye başlamıştı. LifeCell adlı kremi bir arkadaştan duydum. Etkisi görünce ona da çok teşekkür ettim. Bayan arkadaşlar, beklemeden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mesude C*

Benim kırışıklıkla ilgili sorunum yok. Yanaklarımdaki ufak noktalar tedirgin ediyordu. Hemen bu ürünü sipariş ettim ve 7 gün boyunca sabah ve akşam sürdüm. Sonuç ise oldukça mükemmel.

Aycan V*

Her geçen gün burnumdaki lekeler artıyordu. İnternetten LifeCell kreme denk geldim. Kullanırken çok basitçe masaj yapıyorsunuz. Ancak yüzünüzün ya da burnunuzun temiz olmasına dikkat edin. Ben sonuç aldım, herkese tavsiye ediyorum.

Fahriye T*

Kırışıklıklardan nefret eden bir bayan olarak bu ürünün mutlaka denenmesini tavsiye ederim. Alın kısmındaki kırışıklıklar gittiği gibi daha parlak bir yüze sahip oldum.

Göknur A*

Cildimin soluklaştığını hissetmiştim. LifeCell kremini bana eski bir arkadaşım önerdi. Bu kadar kısa sürede sonuç vereceğini bilseydim daha önceden alırdım. Artık parlak bir yüze sahibim. Hem de çok kısa bir sürede. Teşekkürler.

Valide M*

Orta yaşlı bayanlara önereceğim ideal bir krem bu. Çünkü göz altındaki siyah noktaları tamamen ortadan kaldırıyor. Ben hem göz hem de yüz bölgeme kullandım. Muhteşem ferahlık da sağlıyor.

Ebru H*

Botoks yaptırmak istiyordum. Ancak eşim bu ürüne denk gelmiş ve sipariş vermiş. Botoksun ne kadar gereksiz olduğunu bu ürün sayesinde öğrendim. Bayanlar hemen alın ve kullanın. Sonuçları zaten siz fark edeceksiniz.

LifeCell Krem Yan Etkileri Var mı?

Bugüne kadar yapılan tüm testlerde yan etkisine rastlanmayan bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak LifeCell Krem yan etkisi var mı konusunda kremin kıvam olarak yoğun olduğunu ve bu yüzden az miktarda kullanılması gerektiğini unutmayın. Sonuç olarak ciltte gençleşme sağlayan bu kremi rahatlıkla sabah ve akşam olmak üzere her gün kullanabilirsiniz. Etkisini de kısa sürede gösterdiği için farklı bir sorunla karşılaşma ihtimali bulunmamaktadır.

LifeCell Krem Fiyatları

69 TL’den başlayan LifeCell Krem fiyatları bazı dönemlerde kampanyalar dahilinde sunulmaktadır. Sitemizden anında sipariş vererek kullanmaya başlayacağınız bu ürünün yaşlılığa karşı en etkili uygulama olduğu bilinmektedir. Bu yüzden de bayanlar için son derece önemli olduğunu söylemekte yarar var.

LifeCell Krem Orijinal Nasıl Anlaşılır?

Hangi ürünü alırsanız alın, kutu üzerinde mutlaka bandrol bulunmalıdır. O halde LifeCell Krem orijinal nasıl anlaşılır konusunda bandrollü ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir. Sitemizden vereceğiniz her siparişte sizlere göndereceğimiz ürünlerin tamamının orijinal olduğunu da unutmayın.

LifeCell Krem Zararı Var mı?

Bitkisel ürünlere alerjisi olanlar bu ürünü kullanmamalıdır. Bunun dışında LifeCell Krem zararı var mı sorusuyla ilgili olarak sorun yaşamadan kullanmaya başlayabilirsiniz. Gündelik kullanıma uygun olarak üretilen bu kremin cilt yüzeyindeki gençleştirici etkisi, tamamen bitkisel içerikli olmasından kaynaklıdır.